Başbakan yardımcımız ve Dış İşleri Bakanımız Sayın Abdullah Gül, Kazakistan Büyükelçimiz Astana şantiyemizi ziyaret etti.  Başbakan yardımcımız ve Dış İşleri Bakanımız Sayın Abdullah Gül,Kazakistan Büyükelçimiz ve beraberindeki heyet
şantiyemizi ziyaret etmişlerdir. Astana Holding için yapımı sürdürülen ve Astana’nın en yüksek konutu özelliğini taşıyacak olan Astana City Palace şantiyemizi ziyaret eden Sayın Gül, inşaatın yapım kalitesini çok beğendiğini ifade ederek, çalışanlara teşekkür etmiştir.
 

 
Ukrayna Devlet Başkanı Sayın Yushenko, Kazakistan’ı ziyaretinde şirketimizin kurucu ortaklarından Sayın Süleyman Hamit Müftigil’i kabul ederek, Ukrayna’da faaliyetlerimiz hakkında bilgi almıştır.  Ukrayna Devlet Başkanı Sayın Yushenko, Kazakistan’ı ziyaretinde şirketimizin kurucu ortaklarından Sayın Süleyman Hamit Müftigil’i kabul ederek, Ukrayna’da faaliyetlerimiz hakkında bilgi almıştır. Ukrayna Devlet Bakanı, Sayın Müftigil’den Yapı A.Ş.’nin başarılı projelerini memnuniyetle takip ettiğini, faaliyetlerini dahada arttırmasını talep ederek yeni projeler için görüş alış- verişinde bulunmak davette bulunmuştur.
 

 

  Hosting by NETRAM